Sökresultat: Antal registrerade klubbar: Antal registrerade brottare: 478 80 478
   
FörnamnEfternamnKlubbKategoriViktklass
AstridSundström KanonLuleå Brottarklubb WW 9 (2013-2015)22
AllisNerellLuleå Brottarklubb WW 9 (2013-2015)22
Britta NilssonSkönsbergsbrottarnaWW 9 (2013-2015)22
MoaNordlundSkönsbergsbrottarnaWW 9 (2013-2015)22
Mariam LebidUmeå BrottningWW 9 (2013-2015)22
AwaDiakiteSundsvalls AIKWW 9 (2013-2015)22
MillePetersenSundsvalls AIKWW 9 (2013-2015)22
AlexandraMuckovaSLOVAKIA Wrestling team (SVK)WW 9 (2013-2015)22
TuvaEdberg ÅkerblomHusums IF BKWW 9 (2013-2015)22
Iris WiströmSundsvalls AIKWW 9 (2013-2015)22
DagnyHellström SturkKarl Gustaf BrottningsklubbWW 11 (2011-2012)22
NeahWie-WålbergLørenskog bryteklubb (NOR)WW 11 (2011-2012)22
ZaraBourgiGöteborgs StadslagWW 11 (2011-2012)22
LykkeLahtinenVaasan Toverit (FIN)WW 11 (2011-2012)22
Lina BjörckSundsvalls AIKWW 11 (2011-2012)22
MollyPalander TelinSundsvalls AIKWW 11 (2011-2012)22
Meri-LiVallinVaasan Toverit (FIN)WW 11 (2011-2012)22
IngridDurandalLambertseter Bryteklubb (NOR)WW 11 (2011-2012)22
AldeHedqvist BK LokeWW 11 (2011-2012)22
Lina BjörckSundsvalls AIKWW 11 (2011-2012)22
ToveSandwallSundsvalls AIKWW 11 (2011-2012)22
Alma VäljäSeinäjoen Painimiehet (FIN)WW 11 (2011-2012)22
ElinSjölanderHärnösands brottarklubbWW 11 (2011-2012)22
Emil JohansenLambertseter Bryteklubb (NOR)WW 11 (2011-2012)22
IdaMurbäck Luleå Brottarklubb WW 11 (2011-2012)22
Linnea NordlundSkönsbergsbrottarnaWW 11 (2011-2012)22
NoraLarssonSkönsbergsbrottarnaWW 11 (2011-2012)22
SelmaEinarssonMatforsbrottarnaWW 11 (2011-2012)22
EllaTörmänenKokkolan Kipinä (FIN)WW 11 (2011-2012)22
TuvaHyrskylahtiSkönsbergsbrottarnaWW 11 (2011-2012)22
ElsaÖhrlingRåneå brottarklubbWW 11 (2011-2012)22
ElsaNordvallRåneå brottarklubbWW 11 (2011-2012)22
Velvet RaynaudSundsvalls AIKWW 11 (2011-2012)22
ViljaLaaksonenVaasan Toverit (FIN)WW 11 (2011-2012)22
Matilda BergdalUmeå BrottningWW 11 (2011-2012)22
EllaSalander EngströmLuleå Brottarklubb WW 14 (2008-2010)46
Olga EnglenUmeå BrottningWW 14 (2008-2010)42
SagaStathinMora-Orsa BKWW 14 (2008-2010)62
Kajsa HaldSundsvalls AIKWW 14 (2008-2010)36
FeliciaÅkerblomHusums IF BKWW 14 (2008-2010)46
Nerija BuskeviciuteKaunas Gaja Team (LTU)WW 14 (2008-2010)62
EmmyNerellLuleå Brottarklubb WW 14 (2008-2010)50
OliviaGustafssonHärnösands brottarklubbWW 14 (2008-2010)39
AlishaKubalVaasan Toverit (FIN)WW 14 (2008-2010)46
Asta LövgrenLuleå Brottarklubb WW 14 (2008-2010)46
Mina Lindås HansenLørenskog bryteklubb (NOR)WW 14 (2008-2010)42
EmmiAholaVaasan Toverit (FIN)WW 14 (2008-2010)62
CécilePouchardLuleå Brottarklubb WW 14 (2008-2010)50
Leija LundbergSundsvalls AIKWW 14 (2008-2010)54
WilmaLjungdahl Sandvik Härnösands brottarklubbWW 14 (2008-2010)36
LeahAcarNorrköpings brottarklubb WW 14 (2008-2010)58
TuvaÖhmanSundsvalls AIKWW 14 (2008-2010)46
OonaPekkarinenVaasan Toverit (FIN)WW 14 (2008-2010)50
ViljaVallinVaasan Toverit (FIN)WW 14 (2008-2010)50
EmmaNygrenLuleå Brottarklubb WW 14 (2008-2010)50
Helle VallinVaasan Toverit (FIN)WW 14 (2008-2010)36
Elena MakarFagersta Kampsportcenter WW 14 (2008-2010)58
SiljaHanhisuantoMuhoksen Voitto (FIN)WW 14 (2008-2010)58
InezAiraksinenNorbergs BrottarklubbWW 14 (2008-2010)54
AlmaEkspong Umeå BrottningWW 14 (2008-2010)46
EbbaZetterqvistSundsvalls AIKWW 14 (2008-2010)50
JuliaFlorentinSandvikens BrottarklubbWW 14 (2008-2010)50
AliciaPekkalaHaparanda SKTWW 14 (2008-2010)50
MiljaJuusoHaparanda SKTWW 14 (2008-2010)66
SofiaRaattamaHaparanda SKTWW 14 (2008-2010)50
SelmaHedqvist BK LokeWW 14 (2008-2010)62
NftlaiemTesfahiwetNorbergs BrottarklubbWW 14 (2008-2010)39
Kerttu UschanoffTampereen Painiseura (FIN)WW 14 (2008-2010)46
EllyAiraksinenNorbergs BrottarklubbWW 14 (2008-2010)66
SallyMalmgrenSvedala BK WW 14 (2008-2010)39
EllaForsellKokkolan Kipinä (FIN)WW 14 (2008-2010)58
IdaPietiBK SnarWW 14 (2008-2010)54
Lilliana BanksAviators (USA)WW 14 (2008-2010)58
Sofia Kotrikova MuckovaSLOVAKIA Wrestling team (SVK)WW 14 (2008-2010)50
Caroline ChristopherAviators (USA)WW 14 (2008-2010)54
AliceBaganderNorbergs BrottarklubbWW 14 (2008-2010)39
FilippaHeiberg LarsenLambertseter Bryteklubb (NOR)WW 14 (2008-2010)46
Rita RantonenHarjun Woima (FIN)WW 14 (2008-2010)50
MikaelaVesterholmVaasan Voima-Veikot (FIN)WW 14 (2008-2010)66
SallyHammarbäckGöteborgs StadslagWW 14 (2008-2010)42
SaraLindGöteborgs StadslagWW 14 (2008-2010)58
Sara KjelleLambertseter Bryteklubb (NOR)WW 14 (2008-2010)36
AmaliaHedlundSundsvalls AIKWW 14 (2008-2010)36
AlvaEklundHärnösands brottarklubbWW 14 (2008-2010)42
AamuRintamäkiYlistaron Kilpaveljet (FIN)WW 14 (2008-2010)66
DianaLachinovaFauske Atletklubb (NOR)WW 17 (2005-2008)57
AmeliaSamuelssonAIK BROTTNINGWW 17 (2005-2008)61
StellaGustafsson Sundsvalls AIKWW 17 (2005-2008)61
Therese Andersson GirlFighters brottarklubb WW 17 (2005-2008)69
Ellen LundgrenSundsvalls AIKWW 17 (2005-2008)53
TeaKaspAlebrottarna WW 17 (2005-2008)65
AnastasiiaPolskaSiauliu sporto gimnazija (LTU)WW 17 (2005-2008)46
UgneLaurinskyteSiauliu sporto gimnazija (LTU)WW 17 (2005-2008)61
IvetaCesnauskaiteSiauliu sporto gimnazija (LTU)WW 17 (2005-2008)69
Lydia DuvenbergSundsvalls AIKWW 17 (2005-2008)57
IinaLintalaVaasan Voima-Veikot (FIN)WW 17 (2005-2008)65
Neda VildziuteKaunas Gaja Team (LTU)WW 17 (2005-2008)57
EmmieHedlundSandvikens BrottarklubbWW 17 (2005-2008)57
GiftVestlinSandvikens BrottarklubbWW 17 (2005-2008)49
SelmaPihlajaVaasan Voima-Veikot (FIN)WW 17 (2005-2008)69
VeraSjölanderHärnösands brottarklubbWW 17 (2005-2008)49
Dorina Nemeth SLOVAKIA Wrestling team (SVK)WW 17 (2005-2008)53
Sara RantonenHarjun Woima (FIN)WW 17 (2005-2008)57
Ebba ÖhmanSundsvalls AIKWW 17 (2005-2008)53
AgnesLundgrenSundsvalls AIKWW 17 (2005-2008)57
MichaelaSebokovaSLOVAKIA Wrestling team (SVK)WW 17 (2005-2008)65
ElviraErssonKarl Gustaf BrottningsklubbWW 17 (2005-2008)73
TheaÅkerblomHusums IF BKWW 17 (2005-2008)49
Vanja FurmarkKarl Gustaf BrottningsklubbWW 17 (2005-2008)57
ElenaOkkonenKoovee (FIN)WW 17 (2005-2008)57
MayaWikmanUmeå BrottningWW 17 (2005-2008)53
MarjaanGardniyaKajaanin Juntta (FIN)WW 17 (2005-2008)53
JosefiinaTuominenLaihian Luja (FIN)WW 17 (2005-2008)49
MayaGröndalHärnösands brottarklubbWW 17 (2005-2008)57
AlwaFrech IrgumUmeå BrottningWW 17 (2005-2008)61
EveliinaHanhisuantoVieskan Voima (FIN)WW 17 (2005-2008)61
NellaHonkaniemiKoovee (FIN)WW 17 (2005-2008)65
Rachel SchauerAviators (USA)WW 17 (2005-2008)65
Wilma HoffmanSundsvalls AIKWW 17 (2005-2008)65
MayaJohanssonGällivare SKWW 17 (2005-2008)46
KajaBraseth RindahlFauske Atletklubb (NOR)WW 17 (2005-2008)57
Maja AnderssonSundsvalls AIKWW 17 (2005-2008)73
Mirijam LindåsHansenLørenskog bryteklubb (NOR)WW 17 (2005-2008)57
LotteLahtinenVaasan Toverit (FIN)WW 17 (2005-2008)57
ElsaÅströmHärnösands brottarklubbWW 17 (2005-2008)46
Emile SandKolsva IFWW (-2005)65
LauraStanelyteSiauliu sporto gimnazija (LTU)WW (-2005)55
AmiOlssonGöteborgs StadslagWW (-2005)55
Alice BevilacquaBorgo Prati Roma 1899 (ITA)WW (-2005)55
TildaNäslundGällivare SKWW (-2005)59
Jutta Ala-RantaIlmajoen Kisailijat (FIN)WW (-2005)50
Silja KamppinenYlistaron Kilpaveljet (FIN)WW (-2005)62
Ellen ÖstmanHusums IF BKWW (-2005)50
JennaHemiäSeinäjoen Painimiehet (FIN)WW (-2005)59
Rusne VaiciulyteKaunas Gaja Team (LTU)WW (-2005)62
Roberta LuostarinenJärvenpään Voimailijat (FIN)WW (-2005)53
TheaJensenAlebrottarna WW (-2005)50
KamileValeckaiteKaunas Gaja Team (LTU)WW (-2005)76
LinusEklundHärnösands brottarklubbGR 9 (2013-2015)22
NilsHaldSundsvalls AIKGR 9 (2013-2015)22
Ville SjöbomSkönsbergsbrottarnaGR 9 (2013-2015)22
Charlie SkantzKungsbacka Brottarklubb GR 9 (2013-2015)22
SethHurtigLuleå Brottarklubb GR 9 (2013-2015)22
JesperiAla-SeppäläVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 9 (2013-2015)22
Cornelis Engblom FagerSkönsbergsbrottarnaGR 9 (2013-2015)22
DanielKöpmanHaparanda SKTGR 9 (2013-2015)22
HilelRaskinMakabi Modiin (ISR)GR 9 (2013-2015)22
MathiasVesterholmVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 9 (2013-2015)22
NemoHuhtaHaparanda SKTGR 9 (2013-2015)22
Johnny MagnussonSundsvalls AIKGR 9 (2013-2015)22
CharlieWolfgangBK Athén GR 9 (2013-2015)22
LeonBaalsgardKarl Gustaf BrottningsklubbGR 9 (2013-2015)22
NeoSkoglundMatforsbrottarnaGR 9 (2013-2015)22
MattiasJuksTeam ENGLAS (EST)GR 9 (2013-2015)22
TrevorPressTeam ENGLAS (EST)GR 9 (2013-2015)22
Colin Von BeetzenSkönsbergsbrottarnaGR 9 (2013-2015)22
Urho HaapamäkiSeinäjoen Painimiehet (FIN)GR 9 (2013-2015)22
Veikko HuhtamäkiNurmon Jymy (FIN)GR 9 (2013-2015)22
TristanPressTeam ENGLAS (EST)GR 9 (2013-2015)22
Edvin OdemarSundsvalls AIKGR 9 (2013-2015)22
Einar EngströmLuleå Brottarklubb GR 9 (2013-2015)22
Remus LundbergSundsvalls AIKGR 9 (2013-2015)22
Melvin SvärlingUmeå BrottningGR 9 (2013-2015)22
Elias LehtonenViialan pyry (FIN)GR 9 (2013-2015)22
EsaNiskanenKuopion Kisa veikot (FIN)GR 9 (2013-2015)22
JaakkoKinnariVaasan Toverit (FIN)GR 9 (2013-2015)22
ViktorBaalsgardKarl Gustaf BrottningsklubbGR 11 (2011-2012)22
Karl TölpusTeam ENGLAS (EST)GR 11 (2011-2012)22
FrankBergSandvikens BrottarklubbGR 11 (2011-2012)22
Artur ArrakTeam ENGLAS (EST)GR 11 (2011-2012)22
Jon NilasFurmarkKarl Gustaf BrottningsklubbGR 11 (2011-2012)22
Artemi JeremejevTeam ENGLAS (EST)GR 11 (2011-2012)22
Karl-MartenSikkTeam ENGLAS (EST)GR 11 (2011-2012)22
RafaelKöpmanHaparanda SKTGR 11 (2011-2012)22
Markos KannelaTeam ENGLAS (EST)GR 11 (2011-2012)22
SörenSiimpereTeam ENGLAS (EST)GR 11 (2011-2012)22
ZoharRaskinMakabi Modiin (ISR)GR 11 (2011-2012)22
Roman OhendushkevichTeam ENGLAS (EST)GR 11 (2011-2012)22
Malik Baris BK Athén GR 11 (2011-2012)22
VolodymyrPidopryhora Greek Wrestling Club (UKR)GR 11 (2011-2012)22
Matias LiisananttiHaparanda SKTGR 11 (2011-2012)22
VolodymyrSerzhaniuk Greek Wrestling Club (UKR)GR 11 (2011-2012)22
Rasmus Orell Nurmon Jymy (FIN)GR 11 (2011-2012)22
JaroKarttinenKoovee (FIN)GR 11 (2011-2012)22
HampusGranbomBK SnarGR 11 (2011-2012)22
VadymKhrohin Greek Wrestling Club (UKR)GR 11 (2011-2012)22
Kaapro VanharantaNurmon Jymy (FIN)GR 11 (2011-2012)22
Viggo PetersenSundsvalls AIKGR 11 (2011-2012)22
EnzoVäisänenTampere Predators (FIN)GR 11 (2011-2012)22
Aron LavritsCaaro SK (EST)GR 11 (2011-2012)22
Ludvig HulanderUmeå BrottningGR 11 (2011-2012)22
David SäfströmUmeå BrottningGR 11 (2011-2012)22
Michael LebidUmeå BrottningGR 11 (2011-2012)22
Assar NilssonUmeå BrottningGR 11 (2011-2012)22
OscarWeghammar IFK LinköpingGR 11 (2011-2012)22
SisuLundströmVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 11 (2011-2012)22
GustavDahlqvistGöteborgs StadslagGR 11 (2011-2012)22
Arttu RaninenNurmon Jymy (FIN)GR 11 (2011-2012)22
LinusBirkestrandSOIF Bryting (NOR)GR 11 (2011-2012)22
Vilho HuhtamäkiNurmon Jymy (FIN)GR 11 (2011-2012)22
VäinöVimpariVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 11 (2011-2012)22
EliasSalovaaraVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 11 (2011-2012)22
Steven ObjartelCaaro SK (EST)GR 11 (2011-2012)22
ViliHonkaniemiKoovee (FIN)GR 11 (2011-2012)22
GillisGrobGöteborgs StadslagGR 11 (2011-2012)22
HampusBerglund Husums IF BKGR 11 (2011-2012)22
Zakharii IzotinUKR-SSG-LTU (UKR)GR 11 (2011-2012)22
MiltonSkoglundMatforsbrottarnaGR 11 (2011-2012)22
Karim MelvinBK SnarGR 11 (2011-2012)22
VilgotGerzénHärnösands brottarklubbGR 11 (2011-2012)22
SimonVesterholmVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 11 (2011-2012)22
Alvar Wiström Sundsvalls AIKGR 11 (2011-2012)22
Sanjeev TharmalingamUppsala AtletklubbGR 11 (2011-2012)22
ColinAbrahamssonSundsvalls AIKGR 14 (2008-2010)48
FelixSunuwar BK SnarGR 14 (2008-2010)75
MiltonKurkkioLuleå Brottarklubb GR 14 (2008-2010)48
MelkerSelanderSundsvalls AIKGR 14 (2008-2010)48
OliverLindquistBK SnarGR 14 (2008-2010)75
GlimFältmarkBK SnarGR 14 (2008-2010)57
WilliamChristopher IIAviators (USA)GR 14 (2008-2010)52
StenEkmanBK SnarGR 14 (2008-2010)38
Sixten EkmanBK SnarGR 14 (2008-2010)44
Dominique SemproniBorgo Prati Roma 1899 (ITA)GR 14 (2008-2010)62
OliverLinnaVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)48
AdrianKitmittoLambertseter Bryteklubb (NOR)GR 14 (2008-2010)44
Eetu LehtonenViialan pyry (FIN)GR 14 (2008-2010)52
Jare GranatTampereen Painiseura (FIN)GR 14 (2008-2010)38
MaxLindBK AtlasGR 14 (2008-2010)62
VilhoVimpariVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)41
TimoPäbelSandvikens BrottarklubbGR 14 (2008-2010)48
WilliamSjödénSandvikens BrottarklubbGR 14 (2008-2010)52
HarryJohansson CzarneckiNorbergs BrottarklubbGR 14 (2008-2010)41
ArneSöderlundVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)62
MelvinSalonenVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)48
JonathanSæterSOIF Bryting (NOR)GR 14 (2008-2010)62
ViggoAnderssonNorbergs BrottarklubbGR 14 (2008-2010)48
MatheoBirkestrandSOIF Bryting (NOR)GR 14 (2008-2010)31/34
NoelHuhtaHaparanda SKTGR 14 (2008-2010)62
HugoKinnariVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)62
LiamNormannNarvik Atletklubb (NOR)GR 14 (2008-2010)41
EliasKinnariVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)38
TheodorHübinetteUmeå BrottningGR 14 (2008-2010)68
ElmeriAla-SeppäläVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)44
Santosh TharmalingamSpårvägen brottarklubbGR 14 (2008-2010)48
OskariKallioKokkolan Kipinä (FIN)GR 14 (2008-2010)57
TimØrjasæterSOIF Bryting (NOR)GR 14 (2008-2010)44
Wilhelm GranbomBK SnarGR 14 (2008-2010)68
MohinKharotiNorbergs BrottarklubbGR 14 (2008-2010)57
VladislavMakordei Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)85
DenysSeredin Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)44
JensAbrahamssonAIK BROTTNINGGR 14 (2008-2010)68
AndriiHehel Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)41
AlbertZnaidiuk Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)52
TymurVychko Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)57
NoelEkLuleå Brottarklubb GR 14 (2008-2010)48
ValentinMaievskyiGreek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)75
YaroslavOliinyk Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)68
TheodorWadellAIK BROTTNINGGR 14 (2008-2010)62
Stanislav Oliynik Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)44
Mauriz LehtinenHelsingin Paini-Miehet (FIN)GR 14 (2008-2010)57
VladislavPopsuiko Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)75
Eemeli EklundAlavuden Urheilijat (FIN)GR 14 (2008-2010)38
PelleCevikGöteborgs StadslagGR 14 (2008-2010)38
ArtomChernega Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)68
Devin SvärlingUmeå BrottningGR 14 (2008-2010)52
SerhiiYarchenko Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)57
FreyJohanssonGällivare SKGR 14 (2008-2010)52
ValentinRazumov Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)52
Khristian Karakasidi Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)48
DavydTesmynetskyi Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)44
William Aflarenko BK LokeGR 14 (2008-2010)68
AlfredLann HagbergGöteborgs StadslagGR 14 (2008-2010)44
MaximSpiricGöteborgs StadslagGR 14 (2008-2010)48
JackSvenssonGöteborgs StadslagGR 14 (2008-2010)52
ArsenjiKryzhkoGöteborgs StadslagGR 14 (2008-2010)38
Ramin YosefinHarjun Woima (FIN)GR 14 (2008-2010)57
Elmeri HyvönenHarjun Woima (FIN)GR 14 (2008-2010)48
Otto Luukkonen Harjun Woima (FIN)GR 14 (2008-2010)44
Onni SilvennoinenHarjun Woima (FIN)GR 14 (2008-2010)57
YevheniiBohdan Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)62
OscarAflarenko BK LokeGR 14 (2008-2010)62
SerhiiMendus Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)62
Bror Hedqvist BK LokeGR 14 (2008-2010)38
Dmytro KukharenkoUKR-SSG-LTU (UKR)GR 14 (2008-2010)44
Alvin ThulinderBK LokeGR 14 (2008-2010)57
Love HakelindUmeå BrottningGR 14 (2008-2010)44
Eric LindbergUmeå BrottningGR 14 (2008-2010)44
Viktor Honcharuk Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)57
VladislavVelychko Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)44
DenysMorhun Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)44
Alfons AnderssonUmeå BrottningGR 14 (2008-2010)44
Leo Nilsson BK LokeGR 14 (2008-2010)31/34
EemeliAlanenKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)44
Elian HedbergBK Athén GR 14 (2008-2010)44
Ario AmeenBK Athén GR 14 (2008-2010)52
Emil Henningsson Kolsva IFGR 14 (2008-2010)41
MaunoKauraKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)57
WaltteriHeiskanenKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)52
JasuSydänheimoKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)41
Matvii KucherenkoUKR-SSG-LTU (UKR)GR 14 (2008-2010)48
Matias PaajanenAlavuden Urheilijat (FIN)GR 14 (2008-2010)41
LeoSäynäjokiKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)44
AlvarSaramäkiKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)57
AntonioHelminenKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)52
JoonaJokilaKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)38
JaloKetonenKoovee (FIN)GR 14 (2008-2010)62
MiikkaLohtajaKuopion Kisa veikot (FIN)GR 14 (2008-2010)52
MatviiSpachinskyi Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)31/34
Isak SeppäläKiruna Sportklubb GR 14 (2008-2010)48
ElisJonssonKiruna Sportklubb GR 14 (2008-2010)38
BogdanMakarovets Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)41
HermanBasarab Greek Wrestling Club (UKR)GR 14 (2008-2010)38
TuralBinatovGöteborgs StadslagGR 17 (2005-2008)65
Charlie SandKolsva IFGR 17 (2005-2008)92
Oskari TalalaIlmajoen Kisailijat (FIN)GR 17 (2005-2008)71
HjalmarSandinSundsvalls AIKGR 17 (2005-2008)60
AlbinNilssonUmeå BrottningGR 17 (2005-2008)55
Alessandro SantiBerlichASD Wrestling Scordia (ITA)GR 17 (2005-2008)60
Artem RevtiukhUKR-SSG-LTU (UKR)GR 17 (2005-2008)65
MarcusTörhönenKoovee (FIN)GR 17 (2005-2008)71
AxelNilssonUmeå BrottningGR 17 (2005-2008)65
Alexander SaramäkiKoovee (FIN)GR 17 (2005-2008)92
TeymorSultanovGöteborgs StadslagGR 17 (2005-2008)71
BenjaminFailliGöteborgs StadslagGR 17 (2005-2008)55
Aiden FonderAviators (USA)GR 17 (2005-2008)60
AlbertFagringGöteborgs StadslagGR 17 (2005-2008)51
Nolan SchmidtAviators (USA)GR 17 (2005-2008)71
CasperMartinVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 17 (2005-2008)71
Kaden KruegerAviators (USA)GR 17 (2005-2008)92
Eetu LambergVaajakosken Kuohu (FIN)GR 17 (2005-2008)65
Thomas EdingerBorgo Prati Roma 1899 (ITA)GR 17 (2005-2008)92
Veetu PeltoniemiKajaanin Juntta (FIN)GR 17 (2005-2008)80
IverBorgenNarvik Atletklubb (NOR)GR 17 (2005-2008)80
CalleZetterqvistSundsvalls AIKGR 17 (2005-2008)60
TimoJärvinenKuortaneen Kunto (FIN)GR 17 (2005-2008)65
LeoLjungkvistSundsvalls AIKGR 17 (2005-2008)65
OttoHuuhtanenVuoksenniskan Vesa (FIN)GR 17 (2005-2008)51
LeonHalsIFK LinköpingGR 17 (2005-2008)71
Oliver LövgrenKolsva IFGR 17 (2005-2008)60
Tronti FrancescoBorgo Prati Roma 1899 (ITA)GR 17 (2005-2008)60
LauriPerkkaIlmajoen Kisailijat (FIN)GR 17 (2005-2008)60
Edvin JaakoKarl Gustaf BrottningsklubbGR 17 (2005-2008)60
Elias LyyskiLaihian Luja (FIN)GR 17 (2005-2008)92
FedericoCanigliaASD Wrestling Scordia (ITA)GR 17 (2005-2008)60
AlbinJonssonKiruna Sportklubb GR 17 (2005-2008)71
HildingHedlundSundsvalls AIKGR 17 (2005-2008)55
Severi MäenpääIlmajoen Kisailijat (FIN)GR 17 (2005-2008)71
Miro LeinonenRaision Voimamiehet (FIN)GR 17 (2005-2008)80
WilliamEkerothSundsvalls AIKGR 17 (2005-2008)60
YehorLehkyi Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)71
Vikke TarkkioTampere Predators (FIN)GR 17 (2005-2008)71
TadasVilciauskasSiauliu sporto gimnazija (LTU)GR 17 (2005-2008)51
MariusZajauskas Siauliu sporto gimnazija (LTU)GR 17 (2005-2008)80
EimantasAndriuskaSiauliu sporto gimnazija (LTU)GR 17 (2005-2008)60
KasperiKallioKokkolan Kipinä (FIN)GR 17 (2005-2008)71
AronSalonenVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 17 (2005-2008)60
PavloPoshutylov Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)65
SviatoslavLiebiediev Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)65
KyryloUhrik Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)71
VasilChepak Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)71
IvanYankovskyi Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)80
TemoGurchianiBK SnarGR 17 (2005-2008)60
DmytroPetrov Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)80
LiamSvensson Sundsvalls AIKGR 17 (2005-2008)65
Romeo LeiusTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)71
RenartKryzhkoGöteborgs StadslagGR 17 (2005-2008)65
Adam SilverinGöteborgs StadslagGR 17 (2005-2008)60
Ilia BuryshevUKR-SSG-LTU (UKR)GR 17 (2005-2008)92
Romel BorgmannTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)110
Meelis JõesaarTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)65
YuriiYasinskyi Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)48
Max HristjukTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)71
ZakharMaslak Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)55
Marten KuusTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)80
Yevhenii BilenkoUKR-SSG-LTU (UKR)GR 17 (2005-2008)80
Jarek BorgmannTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)92
Renar JoonasTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)110
Klim IzotinUKR-SSG-LTU (UKR)GR 17 (2005-2008)71
ArseniiPashenko Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)55
Karlis Ander AllTeam ENGLAS (EST)GR 17 (2005-2008)60
Snorre Storm MathiesenLambertseter Bryteklubb (NOR)GR 17 (2005-2008)80
OlleAlménSandvikens BrottarklubbGR 17 (2005-2008)80
Joel NilssonBK LokeGR 17 (2005-2008)71
Melvin Nordström BK LokeGR 17 (2005-2008)65
ValterHedqvist BK LokeGR 17 (2005-2008)60
RenatTkachuk Greek Wrestling Club (UKR)GR 17 (2005-2008)65
MaorRaskinMakabi Modiin (ISR)GR 17 (2005-2008)55
LeonSällbergSandvikens BrottarklubbGR 17 (2005-2008)71
Taisto Riutta-ahoHarjun Woima (FIN)GR 17 (2005-2008)55
Leif NoahJohnsenLambertseter Bryteklubb (NOR)GR 17 (2005-2008)92
NoahSpencerVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 17 (2005-2008)92
Ukko RiehunkangasHelsingin Tarmo (FIN)GR 17 (2005-2008)60
HugoRiehunkangasHelsingin Tarmo (FIN)GR 17 (2005-2008)65
SebastianÅbrantVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 17 (2005-2008)80
VladyslavChertorynskyi Greek Wrestling Club (UKR)GR (-2005)130
Noel FredlundArboga AKGR (-2005)77
TerenceBossonFive Points Wrestling (UK)GR (-2005)67
AlexVafaiGöteborgs StadslagGR (-2005)67
Petteri KukkolaHaukiputaan Heitto (FIN)GR (-2005)87
Aapo ViitalaIlmajoen Kisailijat (FIN)GR (-2005)87
DilloAbdiGöteborgs AtletklubbGR (-2005)72
Antonii Vnuchenko Greek Wrestling Club (UKR)GR (-2005)77
Gustav DahlBK SnarGR (-2005)72
Ömer ÖzyldirimTRNC Command Security Force (TUR)GR (-2005)87
ArturJeremejevTeam ENGLAS (EST)GR (-2005)67
AxelUusimäkiUmeå BrottningGR (-2005)72
MaksimVnuchenko Greek Wrestling Club (UKR)GR (-2005)72
Tim BergfalkGöteborgs AtletklubbGR (-2005)67
Dmytro Kuryliuk Greek Wrestling Club (UKR)GR (-2005)97
AlexanderNordströmGöteborgs StadslagGR (-2005)55
Rickard ModigKarl Gustaf BrottningsklubbGR (-2005)77
Onni MäkeläPerhon Kiri (FIN)GR (-2005)72
RuslanStamatHaparanda SKTGR (-2005)60
NestoriMannilaVaasan Voima-Veikot (FIN)GR (-2005)67
NihadAbbasliIFK LinköpingGR (-2005)72
Tuukka PeltokangasKuortaneen Kunto (FIN)GR (-2005)63
RezaAkbari Härnösands brottarklubbGR (-2005)63
IlesMurtazov IFK LinköpingGR (-2005)72
BenjaminLarsenNarvik Atletklubb (NOR)GR (-2005)82
NikoHynninenVuoksenniskan Vesa (FIN)GR (-2005)87
JonatanJednellGöteborgs AtletklubbGR (-2005)63
Juho LambergVaajakosken Kuohu (FIN)GR (-2005)60
Max SiiriläSundsvalls AIKGR (-2005)60
Algot GameliusSundsvalls AIKGR (-2005)60
IsacFlorentinSandvikens BrottarklubbGR (-2005)60
Davide StanisciBorgo Prati Roma 1899 (ITA)GR (-2005)87
Denis SliusarBorgo Prati Roma 1899 (ITA)GR (-2005)77
Silvio CoccoBorgo Prati Roma 1899 (ITA)GR (-2005)67
Tornike GogavaBorgo Prati Roma 1899 (ITA)GR (-2005)77
ZaffarMohamadiHelsingborgsWrestlingTeamFS 17 (2005-2008)80
IbrahimMintaevHusums IF BKFS 17 (2005-2008)65
HarryJohansson CzarneckiNorbergs BrottarklubbFS 17 (2005-2008)45
Charlie Sand Kolsva IFFS 17 (2005-2008)92
AlbinNilssonUmeå BrottningFS 17 (2005-2008)55
TheodorHübinetteUmeå BrottningFS 17 (2005-2008)71
CalleZetterqvistSundsvalls AIKFS 17 (2005-2008)60
SamuelParaskovSLOVAKIA Wrestling team (SVK)FS 17 (2005-2008)71
Aiden FonderAviators (USA)FS 17 (2005-2008)60
MatasJusciusSiauliu sporto gimnazija (LTU)FS 17 (2005-2008)71
Nolan SchmidtAviators (USA)FS 17 (2005-2008)71
Kaden KruegerAviators (USA)FS 17 (2005-2008)92
Ukko RiehunkangasHelsingin Tarmo (FIN)FS 17 (2005-2008)60
William Christopher IIAviators (USA)FS 17 (2005-2008)51
Abdul HaseebBrondesbury Bisons Wrestling Club (UK)FS 17 (2005-2008)80
Kristijonas GalisanskisKaunas Gaja Team (LTU)FS 17 (2005-2008)65
HugoRiehunkangasHelsingin Tarmo (FIN)FS 17 (2005-2008)65
OskariKallioKokkolan Kipinä (FIN)FS 17 (2005-2008)55
Otto Luukkonen Harjun Woima (FIN)FS 17 (2005-2008)45
KasperiKallioKokkolan Kipinä (FIN)FS 17 (2005-2008)71
Mauriz LehtinenHelsingin Paini-Miehet (FIN)FS 17 (2005-2008)55
Jare GranatTampereen Painiseura (FIN)FS 17 (2005-2008)45
MohinKharotiNorbergs BrottarklubbFS 17 (2005-2008)55
MaxLindBK AtlasFS 17 (2005-2008)65
ElmeriHyvönenHarjun Woima (FIN)FS 17 (2005-2008)48
FiliphGrundströmHusums IF BKFS 17 (2005-2008)65
TamimAlibrahimHusums IF BKFS (-2005)70
Hamed MirafghanHusums IF BKFS (-2005)86
TerenceBossonFive Points Wrestling (UK)FS (-2005)65
IslamTemerbulatovHusums IF BKFS (-2005)65
MahdiIbrahimiUmeå BrottningFS (-2005)65
RyanMayFive Points Wrestling (UK)FS (-2005)65
IlesMurtazov IFK LinköpingFS (-2005)74
Ömer ÖzyldirimTRNC Command Security Force (TUR)FS (-2005)86
Omar HamidBrondesbury Bisons Wrestling Club (UK)FS (-2005)61
BilalOmarovHusums IF BKFS (-2005)79
AxelUusimäkiUmeå BrottningFS (-2005)74
Homam LimamBrondesbury Bisons Wrestling Club (UK)FS (-2005)74
MohammadGhanamHusums IF BKFS (-2005)79
Marwan NazeerBK Athén FS (-2005)65
MortezaMadadiHusums IF BKFS (-2005)61
Andrii KholiavaBK Athén FS (-2005)70
Mohammad Lanzuev IFK LinköpingFS (-2005)61
Reza Akbari Härnösands brottarklubbFS (-2005)65
NihadAbbasliIFK LinköpingFS (-2005)74
Gaga GogavaBorgo Prati Roma 1899 (ITA)FS (-2005)70
MortezaMohamadiHelsingborgsWrestlingTeamFS (-2005)70
MusaabWaheedBrondesbury Bisons Wrestling Club (UK)FS (-2005)92
WinShweHusums IF BKFS (-2005)79
Sök brottare efter klubb, förnamn eller efternamn Sök brottare genom att välja kategori och viktlass nedan
Viktklass Kategori Visa alla brottare