Sökresultat: Antal registrerade klubbar: Antal registrerade brottare: 288 45 288
   
FörnamnEfternamnKlubbKategoriViktklass
Meri-LiVallinVaasan Toverit (FIN)WW 9 (2010-2012)22
KajsaHaldSundsvalls AIKWW 9 (2010-2012)22
NuraliiaSharipovaBrottar Klubben Snar BodenWW 9 (2010-2012)22
Alma Väljä Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)WW 9 (2010-2012)22
AmaliaHedlundHärnösands brottarklubb WW 9 (2010-2012)22
Helle VallinVaasan Toverit (FIN)WW 9 (2010-2012)22
JuuliaHolappaVaasan Toverit (FIN)WW 9 (2010-2012)22
Stina FrånbergHärnösands brottarklubb WW 9 (2010-2012)22
SiiriMäenpääVaasan Toverit (FIN)WW 9 (2010-2012)22
NuppuUrpiolaVaasan Voima-Veikot (FIN)WW 9 (2010-2012)22
WilmaSandvik LjungdahlHärnösands brottarklubb WW 9 (2010-2012)22
ElinSjölanderHärnösands brottarklubb WW 9 (2010-2012)22
SigneHellgrenMatforsbrottarnaWW 9 (2010-2012)22
AgnesHaldSundsvalls AIKWW 11 (2008-2009)22
LeijaLundbergSundsvalls AIKWW 11 (2008-2009)22
LovisaBergströmSundsvalls AIKWW 11 (2008-2009)22
IdaPietiBrottar Klubben Snar BodenWW 11 (2008-2009)22
EbbaZetterkvistSundsvalls AIKWW 11 (2008-2009)22
SiljaHanhisuantoMuhoksen Voitto (FIN )WW 11 (2008-2009)22
CécileSundberg PouchardBrottar Klubben Snar BodenWW 11 (2008-2009)22
VeraHoffmanSundsvalls AIKWW 11 (2008-2009)22
OlgaEnglénUmeå BrottningWW 11 (2008-2009)22
EmmyNerellBrottar Klubben Snar BodenWW 11 (2008-2009)22
Maja BohmBrottar Klubben Snar BodenWW 11 (2008-2009)22
Ella ForsellKälviän Tarmo (FIN)WW 11 (2008-2009)22
Fanni PentinmäkiAlavuuden Urheilijat (FIN)WW 11 (2008-2009)22
Nenna Mörsky Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)WW 11 (2008-2009)22
KerttuUschanoffTampereen Painiseura (FIN)WW 11 (2008-2009)22
JuliaFlorentin Sandvikens Brottarklubb WW 11 (2008-2009)22
ElsaHedlundMatforsbrottarnaWW 11 (2008-2009)22
ElenaMakarAK StålpojkarnaWW 11 (2008-2009)22
IngridNilssonUmeå BrottningWW 11 (2008-2009)22
Åsa ThodénKälviän Tarmo (FIN)WW 11 (2008-2009)22
AliciaPekkalaHaparanda SKTWW 11 (2008-2009)22
ViljaVallinVaasan Toverit (FIN)WW 11 (2008-2009)22
MikaelaVesterholmVaasan Toverit (FIN)WW 11 (2008-2009)22
EmmiAholaVaasan Toverit (FIN)WW 11 (2008-2009)22
TuvaÖhmanSundsvalls AIKWW 11 (2008-2009)22
ElmaHögbergSundsvalls AIKWW 11 (2008-2009)22
ElsaÅströmHärnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)39
Keiltin Meribel Mägi SK Kadrina (EST)WW 14 (2005-2007)46
EvelinaLundkvistHärnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)58
ElinaMellbergHärnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)54
Cornella WesterlundMatforsbrottarnaWW 14 (2005-2007)46
RuthHugg-OlssonMatforsbrottarnaWW 14 (2005-2007)58
TindraAnderssonSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)58
Karin HettaUmeå BrottningWW 14 (2005-2007)46
LilyaCohenTeam FranceWW 14 (2005-2007)54
Taru Soukka Vieskan Voima (FIN)WW 14 (2005-2007)54
Aava Valtokari Vieskan Voima (FIN)WW 14 (2005-2007)62
VeraSjölanderHärnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)42
EbbaÖhmanSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)39
EmmaNyberg HelgstenSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)58
WilmaHoffmanSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)50
StellaGustafssonSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)54
Selma PihlajaVaasan Voima-Veikot (FIN)WW 14 (2005-2007)66
EllenLundgrenSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)42
Agnes LundgrenSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)46
Josefiina TuominenLaihian Luja (FIN)WW 14 (2005-2007)36
AlvaSvenssonMatforsbrottarnaWW 14 (2005-2007)54
SavannaDahlkvistSundsvalls AIKWW 14 (2005-2007)36
LinneaBackmanHärnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)46
EmmaAnderssonHärnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)66
ElinOllilaVaasan Toverit (FIN)WW 14 (2005-2007)36
Maya JohanssonGällivare SKWW 14 (2005-2007)39
Eveliina HanhisuantoMuhoksen Voitto (FIN )WW 14 (2005-2007)58
Emma Rutström Gällivare SKWW 14 (2005-2007)50
Isabella GhazinourUmeå BrottningWW 14 (2005-2007)46
ElinGröndalHärnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)62
Amelia Sedig Gällivare SKWW 14 (2005-2007)42
DjhamillaSharipovaBrottar Klubben Snar BodenWW 14 (2005-2007)46
VanjaFurmarkKarl Gustaf BrottningWW 14 (2005-2007)39
AlwaIrgum FrechUmeå BrottningWW 14 (2005-2007)54
MayaGröndal Härnösands brottarklubb WW 14 (2005-2007)42
ElviraErssonKarl Gustaf BrottningWW 14 (2005-2007)66
GiftVestlinSandvikens Brottarklubb WW 14 (2005-2007)46
EmmieHedlundSandvikens Brottarklubb WW 14 (2005-2007)42
Helena Victoria ViiseSK Kadrina (EST)WW 14 (2005-2007)54
MayaWikmanUmeå BrottningWW 14 (2005-2007)42
JennicaKällbergMölntorps IKWW 17 (2002-2005)61
NellieFlorentin Sandvikens Brottarklubb WW 17 (2002-2005)57
AinoVeijolaKarl Gustaf BrottningWW 17 (2002-2005)61
Kristiina HepolaMuhoksen Voitto (FIN )WW 17 (2002-2005)61
EllenJohanssonUmeå BrottningWW 17 (2002-2005)65
Ida Rautio Vieskan Voima (FIN)WW 17 (2002-2005)61
Mia RasinkangasMuhoksen Voitto (FIN )WW 17 (2002-2005)49
Wilmiina Pöppönen Vieskan Voima (FIN)WW 17 (2002-2005)69
SimonWesterholmVaasan Toverit (FIN)GR 9 (2010-2012)22
EliasWesterholmVaasan Toverit (FIN)GR 9 (2010-2012)22
Ignacio TayfourUmeå BrottningGR 9 (2010-2012)22
PelleCevikAK-77GR 9 (2010-2012)22
ManneHambergHärnösands brottarklubb GR 9 (2010-2012)22
Viljami TörmänenKälviän Tarmo (FIN)GR 9 (2010-2012)22
OscarAflarenkoBK LokeGR 9 (2010-2012)22
IvanStenlundBK LokeGR 9 (2010-2012)22
TimoPäbel Sandvikens Brottarklubb GR 9 (2010-2012)22
MatiasLiisananttiHaparanda SKTGR 9 (2010-2012)22
Daniel Åkerlund Vieskan Voima (FIN)GR 9 (2010-2012)22
BrorHedqvistBK LokeGR 9 (2010-2012)22
AssarNilssonUmeå BrottningGR 9 (2010-2012)22
ElmeriAla-SeppäläVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 9 (2010-2012)22
VilhoVimpariVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 9 (2010-2012)22
Ken Markus KalvetSK Kadrina (EST)GR 9 (2010-2012)22
Revor MägiSK Kadrina (EST)GR 9 (2010-2012)22
LucasLjungdahlHärnösands brottarklubb GR 9 (2010-2012)22
StenEkmanBrottar Klubben Snar BodenGR 9 (2010-2012)22
RioFloresUmeå BrottningGR 9 (2010-2012)22
StigEkmanBrottar Klubben Snar BodenGR 9 (2010-2012)22
LeopoldSelströmBrottar Klubben Snar BodenGR 9 (2010-2012)22
Iiro Ala-Kanto Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)GR 9 (2010-2012)22
Alfons AnderssonUmeå BrottningGR 9 (2010-2012)22
Jon NilasFurmarkKarl Gustaf BrottningGR 9 (2010-2012)22
Veikko VaaranmaaIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 9 (2010-2012)22
Elis JonssonKiruna SportklubbGR 9 (2010-2012)22
Jami KinnariLaihian Luja (FIN)GR 9 (2010-2012)22
Timi Pohjus Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)GR 9 (2010-2012)22
DavidSäfströmUmeå BrottningGR 9 (2010-2012)22
PepeLempiäinenVaasan Toverit (FIN)GR 9 (2010-2012)22
PepeLempiäinenVaasan Toverit (FIN)GR 9 (2010-2012)22
EliasKinnariVaasan Toverit (FIN)GR 9 (2010-2012)22
ViggoAnderssonUmeå BrottningGR 9 (2010-2012)22
Kalle PudasVieskan Voima (FIN)GR 9 (2010-2012)22
Arsi Vaaranmaa Ilmajoen Kisalijat (FIN)GR 9 (2010-2012)22
MiltonSkoglundMatforsbrottarnaGR 9 (2010-2012)22
Eemeli EklundAlavuuden Urheilijat (FIN)GR 11 (2008-2009)22
Otto PoutanenVieskan Voima (FIN)GR 11 (2008-2009)22
Seemi Aho Vieskan Voima (FIN)GR 11 (2008-2009)22
WiliamSjödén Sandvikens Brottarklubb GR 11 (2008-2009)22
NoelHuhtaHaparanda SKTGR 11 (2008-2009)22
ColinAbrahamssonSundsvalls AIKGR 11 (2008-2009)22
HugoKinnariVaasan Toverit (FIN)GR 11 (2008-2009)22
OlleStavertSundsvalls AIKGR 11 (2008-2009)22
OnniSilvennoinenHarjun Woima (FIN)GR 11 (2008-2009)22
MelkerSelanderSundsvalls AIKGR 11 (2008-2009)22
Isak SeppäläKiruna SportklubbGR 11 (2008-2009)22
Matias OnnenlehtoLaihian Luja (FIN)GR 11 (2008-2009)22
MelvinSalonenVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 11 (2008-2009)22
OliverLinnaVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 11 (2008-2009)22
Aron OllilaVaasan Toverit (FIN)GR 11 (2008-2009)22
Kaur KorkmaSK Kadrina (EST)GR 11 (2008-2009)22
WilliamAflarenkoBK LokeGR 11 (2008-2009)22
Johathan HägglundKälviän Tarmo (FIN)GR 11 (2008-2009)22
AlvinThulinderBK LokeGR 11 (2008-2009)22
Arne SöderlundVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 11 (2008-2009)22
MilianNormannNarvik AK (NOR)GR 11 (2008-2009)22
DevinSvärlingUmeå BrottningGR 11 (2008-2009)22
Lauri Sia Kälviän Tarmo (FIN)GR 11 (2008-2009)22
ArvidSahlinMatforsbrottarnaGR 11 (2008-2009)22
TheodorHübinetteUmeå BrottningGR 11 (2008-2009)22
WilhelmGranbomBrottar Klubben Snar BodenGR 11 (2008-2009)22
SixtenEkmanBrottar Klubben Snar BodenGR 11 (2008-2009)22
Akseli SchmittMuhoksen Voitto (FIN )GR 11 (2008-2009)22
Frey Johansson Gällivare SKGR 11 (2008-2009)22
Mattis DyranderGällivare SKGR 11 (2008-2009)22
Teo Sedig Gällivare SKGR 11 (2008-2009)22
LoveHakelindUmeå BrottningGR 11 (2008-2009)22
Eero TörmänenKälviän Tarmo (FIN)GR 11 (2008-2009)22
Santeri Salonen Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)GR 11 (2008-2009)22
MatiasMaijalaKemin Into (FIN)GR 14 (2005-2007)38
EstebanKayaVaasan Toverit (FIN)GR 14 (2005-2007)38
HadiAhmadiVaasan Toverit (FIN)GR 14 (2005-2007)57
Herman Eriksson Björnfot Gällivare SKGR 14 (2005-2007)41
Samuel Arktedius Gällivare SKGR 14 (2005-2007)41
Calle Zetterqvist Saik GR 14 (2005-2007)48
NoahNormannNarvik AK (NOR)GR 14 (2005-2007)48
MeoRosengren Saik GR 14 (2005-2007)44
Eetu Lamberg Vaajakosken Kuohu (FIN)GR 14 (2005-2007)52
Jimi Witick Kälviän Tarmo (FIN)GR 14 (2005-2007)52
Max Eriksson Gällivare SKGR 14 (2005-2007)48
Joel LöllöKälviän Tarmo (FIN)GR 14 (2005-2007)44
AdamSilverinKungsbacka BrottarklubbGR 14 (2005-2007)52
LenniUrpiolaVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2005-2007)41
JonathanLundinFalköpings ABKGR 14 (2005-2007)48
Abdelqader Issa Saik GR 14 (2005-2007)44
AlbinNilssonUmeå BrottningGR 14 (2005-2007)41
EdvinJaakoKarl Gustaf BrottningGR 14 (2005-2007)52
AronSalonen Vaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2005-2007)38
TemoGurchianiBrottar Klubben Snar BodenGR 14 (2005-2007)41
Joona Tuuri Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)GR 14 (2005-2007)41
Albin JonssonKiruna SportklubbGR 14 (2005-2007)52
EemilSormunenKiruna SportklubbGR 14 (2005-2007)41
Oliver Pada Vaasan Voima-Veikot (FIN)GR 14 (2005-2007)44
WilliamAnderssonHusums IF BKGR 14 (2005-2007)75
Arnas SamuilisAlavuuden Urheilijat (FIN)GR 14 (2005-2007)41
HildingHedlundHärnösands brottarklubb GR 14 (2005-2007)38
Elmeri MäntyläAlavuuden Urheilijat (FIN)GR 14 (2005-2007)41
Dmitri PobjaržinSK Kadrina (EST)GR 14 (2005-2007)52
Ossian Norberg JuusoHärnösands brottarklubb GR 14 (2005-2007)31/34
JoelAnderssonFalköpings ABKGR 14 (2005-2007)48
Dovydas SamuilisAlavuuden Urheilijat (FIN)GR 14 (2005-2007)48
Liam SvenssonMotala ABKGR 14 (2005-2007)52
OlleAlmén Sandvikens Brottarklubb GR 14 (2005-2007)62
NikitaKacharavaOlimpica Murmansk (RUS)GR 14 (2005-2007)62
Juho Mäki-JouppilaIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 14 (2005-2007)62
MelvinNordströmBK LokeGR 14 (2005-2007)44
ValterHedqvistBK LokeGR 14 (2005-2007)38
Tadas Vilciauskas Sporto klubas Atzalynas (LTU)GR 14 (2005-2007)31/34
Severi MäenpääIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 14 (2005-2007)52
Matas BarkusSporto klubas Atzalynas (LTU)GR 14 (2005-2007)57
Lauri PerkkaIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 14 (2005-2007)44
LeonSällberg Sandvikens Brottarklubb GR 14 (2005-2007)57
HjalmarSandinBK LokeGR 14 (2005-2007)44
Joel NilssonBK LokeGR 14 (2005-2007)52
Jaani LöllöKälviän Tarmo (FIN)GR 14 (2005-2007)38
Eeli KiuruKälviän Tarmo (FIN)GR 14 (2005-2007)44
Zion StenlundBK LokeGR 14 (2005-2007)44
Nedas Urbonas Sporto klubas Atzalynas (LTU)GR 14 (2005-2007)57
GustavGellerstedtUmeå BrottningGR 14 (2005-2007)52
AxelOlofssonSöderhamns BKGR 14 (2005-2007)48
Wilgot LindbergSöderhamns BKGR 14 (2005-2007)62
EvertDahlgrenUmeå BrottningGR 14 (2005-2007)48
OscarGellerstedtUmeå BrottningGR 14 (2005-2007)48
SimonSjögren PalmgrenUmeå BrottningGR 14 (2005-2007)48
Nuutti Aho Vieskan Voima (FIN)GR 14 (2005-2007)52
Kasperi KallioKälviän Tarmo (FIN)GR 14 (2005-2007)52
Topias Närvä Ilmajoen Kisalijat (FIN)GR 14 (2005-2007)62
Aleksi Närvä Ilmajoen Kisalijat (FIN)GR 14 (2005-2007)68
Oskari TalalaIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 14 (2005-2007)57
IsakMalmqvistUmeå BrottningGR 14 (2005-2007)44
Tobias LarsenFauske AK (NOR)GR 17 (2002-2005)51
Benjamin HansenFauske AK (NOR)GR 17 (2002-2005)71
EliasMikkoKiruna SportklubbGR 17 (2002-2005)65
Magne DahlFauske AK (NOR)GR 17 (2002-2005)65
Joel BjörkemoSundsvalls AIKGR 17 (2002-2005)48
Emil Hansson Gällivare SKGR 17 (2002-2005)55
Odin KarlsenFauske AK (NOR)GR 17 (2002-2005)60
Ville Zedig Gällivare SKGR 17 (2002-2005)51
DmitriiSelivanovOlimpica Murmansk (RUS)GR 17 (2002-2005)51
AlexanderJohanssonKungsbacka BrottarklubbGR 17 (2002-2005)80
IsacRydbergFalköpings ABKGR 17 (2002-2005)60
Roik Maksim Olimpica Murmansk (RUS)GR 17 (2002-2005)71
MagomedMagomedovOlimpica Murmansk (RUS)GR 17 (2002-2005)48
MaxSiiriläSöderhamns BKGR 17 (2002-2005)48
Juho TakamaaIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 17 (2002-2005)71
Jedi LönnLaihian Luja (FIN)GR 17 (2002-2005)65
Elias LyyskiLaihian Luja (FIN)GR 17 (2002-2005)80
Ville Seppi Laihian Luja (FIN)GR 17 (2002-2005)80
Tino Ala-LuhtalaLaihian Luja (FIN)GR 17 (2002-2005)65
ArtiomErmachenkov Team Minsk (BLR)GR 17 (2002-2005)65
LassiKellomäkiTampereen Painiseura (FIN)GR 17 (2002-2005)60
OmarHassanKlippans BKGR 17 (2002-2005)48
BehzadYousufiUmeå BrottningGR 17 (2002-2005)51
Pyry Mäki-HakolaIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 17 (2002-2005)71
Joonas PerkkaIlmajoen Kisalijat (FIN)GR 17 (2002-2005)71
MaxGustafssonUmeå BrottningGR 17 (2002-2005)55
Lukas BomgardasSporto klubas Atzalynas (LTU)GR 17 (2002-2005)80
MarkusVittaniemiHaukiputaan Heitto (FIN)GR 17 (2002-2005)71
JimValikainenHaparanda SKTGR 17 (2002-2005)71
IlliaAtislenko Team Minsk (BLR)GR 17 (2002-2005)65
Niko HynninenVuoksenniskan Vesa (FIN)GR 17 (2002-2005)80
AapoHakalaVaasan Voima-Veikot (FIN)GR 17 (2002-2005)41/45
Olli-PetteriLaitilaTampereen Painiseura (FIN)GR 17 (2002-2005)55
OliverPihlUmeå BrottningGR 17 (2002-2005)60
Hugo HautamäkiLaihian Luja (FIN)GR 17 (2002-2005)60
Veeti Tuuri Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)GR 17 (2002-2005)60
Johan GarbellSaik GR 17 (2002-2005)71
VladislavSlabodinskii Team Minsk (BLR)GR 17 (2002-2005)60
Isak BrasethFauske AK (NOR)GR 17 (2002-2005)60
Ilari Kurunsaari Seinäjoen Paini-Miehet (FIN)GR 17 (2002-2005)80
BenjaminRognmoNarvik AK (NOR)GR 17 (2002-2005)60
OskarPettersson Saik GR 17 (2002-2005)65
Alvin Lundgren Saik GR 17 (2002-2005)55
KasimirVäyrynenHaparanda SKTGR 17 (2002-2005)51
Eskil LarsenFauske AK (NOR)GR (-2002)63
Isak RørnesFauske AK (NOR)GR (-2002)72
QurbanMohammadiUmeå BrottningGR (-2002)60
Leevi Lindroos Tampereen Painiseura (FIN)GR (-2002)130
HarriMamiaTampereen Painiseura (FIN)GR (-2002)77
BeqaNozadzeTeam GeorgiaGR (-2002)87
SamuRajakangasVaasan Voima-Veikot (FIN)GR (-2002)72
Henri HalonenHaparanda SKTGR (-2002)63
EricDrewesBK LokeGR (-2002)77
GustavMånssonÖrgryte BrottningGR (-2002)87
Samuel Nyberg Saik GR (-2002)67
Hugo Hübinette Saik GR (-2002)60
Niklas Öhlen Saik GR (-2002)60
NestoriMannilaVaasan Voima-Veikot (FIN)GR (-2002)60
Anton RitolaBrottar Klubben Snar BodenGR (-2002)77
TheodoreWesterlundMatforsbrottarnaGR (-2002)63
LucasTano HåkanssonSandvikens Brottarklubb GR (-2002)67
ArttuHakalaVaasan Voima-Veikot (FIN)GR (-2002)63
Imranullah SafiBrottar Klubben Snar BodenGR (-2002)63
RezaAkbakiHärnösands brottarklubb GR (-2002)63
Juho LambergVaajakosken Kuohu (FIN)GR (-2002)60
EliasKlingståhlFalköpings ABKGR (-2002)67
ChristofferSvenssonFalköpings ABKGR (-2002)60
VelkoJovanovicFauske AK (NOR)GR (-2002)77
GustavDahlBrottar Klubben Snar BodenGR (-2002)72
Sök brottare efter klubb, förnamn eller efternamn Sök brottare genom att välja kategori och viktlass nedan
Viktklass Kategori Visa alla brottare